OTELİMİZ
OTELİMİZ

Hakkımızda

Aile Oteli

Konaklama tesislerimiz konaklama yaptırdığı misafirlerini yönlendirerek, tesislerini hedef kitlelerinin tercih ve beklentilerine göre dizayn ederek, ihtisaslaşmalar gerçekleştirerek; konaklama tesisi tanımlarını ve ürünlerini geliştirmektedirler.

İşletmemiz bu anlamda bir adım öne giderek; daha önceki konaklama verilerini ve misafirlerinin gözlemlerini değerlendirerek, ürün çeşitlendirmesini ve ihtisaslaşmasını gerçekleştirmektedir.

Tesisimizin mevcut doğal ve coğrafi yapısını çocuklu ailelerimizin beklentilerine cevap verecek düzenlemelerle yenileyerek, AİLE OTELİ olma konumunda Sürdürülebilir ve Çevreye Duyarlı Otel konseptimizle adım atmış konumdayız.

Tesisimizin genel kullanım alanlarını - çocuk havuzunu- oyun parkını- mini club faaliyetlerini güncel beklentilere göre revize ederek, çocuklarımızın daha çok bilinçle tatilde zaman geçirecekleri ve keyif alacakları bir yapılanmayı gerçekleştirdik. Sadece genel alanlarda değişim ile sınırlı kalmayan ürün yapılandırma çalışmalarımızı, kalabalık ve birden fazla çocuklu ailelerin konaklamalarını rahatlıkla sağlayabilecekleri boyutta ve yapıdaki odaları; odalarımızı yeniden düzenleyerek gerçekleştirme yoluna gittik.

Ana hedefimiz bu olmakla beraber her bütçeye uygun tatili mümkün kılmaya çalıştık: Bu doğrultuda aile odalarımızda, 4 büyük konaklamaları için 3 büyük ücretlendirmesi; 2 çocuklu aile konaklamalarında (Anne+ Baba ve 0-12 yaş grubunda 2 çocuk) 2 büyük ücretlendirmesi; Aile Plus odalarında, 3 çocuklu aile konaklamalarında (Anne+ Baba ve 0-12 yaş grubunda 3 çocuk) 4 büyük ücretlendirmesi gibi pazarlama stratejilerimizle tatilinizi daha ekonomik satın almanızı sağlamaktayız.

Yeşil Otel

Çevre Politikamız (Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi- Çevreci Otel yaklaşımı):

Turizm sektörümüz dünyadaki SEG ve CO2 emisyonlarının yaklaşık % 5'ni üretmektedir. Dünyamız genelinde yapılar; temiz su kaynaklarının %17'sinin, orman ürünlerinin %25'nin, enerji kaynaklarının %40'nın tüketiminden sorumludur. Turizm yapılarının da bu orandaki payı %20 civarındadır. Gerekse bu veriler gerekse turizm ve küresel ısınma arasındaki doğrudan ve dolaylı ilişkiler göz önüne alındığında, ÇEVREYE DUYARLI KONAKLAMA TESİSLERİ'nin - ÇEVRECİ OTELLER'in önemi artmaktadır.

Bu amaçla, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın "YEŞİL OTEL" kavramından yola çıkarak oluşturduğumuz hizmet üretim politikamız ile de:

 • Su tasarrufunu,
 • Enerji verimliliğini arttırmayı,
 • Çevreye zararlı maddelerin tüketiminin ve atık miktarlarının azaltılmasını,
 • Tesisimizi çevreye duyarlı ve uyumlu yapılandırmayı,
 • Çevre duyarlılığı konusunda gerek çalışanlarımızı gerekse siz değerli misafirlerimizi bilinçlendirmeyi hedefledik.

​Sürdürülebilir, ÇEVREYE DUYARLI KONAKLAMA TESİSİ - ÇEVRECİ OTEL politikamız ile aşağıdaki faaliyetleri gerçekleştirdik:

 • Tesisimizin mimari tasarımını; çevreye duyarlı, yapı elemanlarını doğal havalandırmayı sağlayacak, görsel olarak doğa ile uyumlu olarak yapılandırdık.
 • Tesisimizde kullandığımız kimyasal maddeleri i ve atık maddeleri izleyip verilerini toplamakta ve raporlamaktayız.
 • Enerji ve su tüketimimizi hesaplamak ve izlemek için ilave sayaçlarla tüketimi takip etmekteyiz.
 • Çevreye duyarlılık ve deterjan ve dezenfektan kullanımlarında kullanım ölçü ve aşamalarına uyması konularında personelimizi periyodik olarak eğitmekteyiz.
 • Siz değerli misafirlerimize gelişte çevreye duyarlılık konusunda yapılanlar hakkında bilgi aktararak katılımınızı sağlamak için çabalamakta, odalarımızda da bu çalışmalarımızı ayrıca takdim etmekteyiz.
 • Misafirlerimizden kapı ve pencereleri açmaları hâlinde soğutma ve havalandırma ekipmanlarını kapatmasını, su sızıntısı olması hâlinde bizleri uyarmalarını bekliyoruz.
 • Odalarımızda ve tesis genelimizde; enerji tasarruf sistemi bulunmakta olup aydınlatma ekipmanları en az enerjiyi tüketenlerden seçilmiştir. Tamamı çevreye duyarlı malzemelerden doğal yollarla elde edilmiş tek kullanımlık olmayan şampuan, sabun, bardak vs. ekipman kullanmakta; misafir bulunmayan odalarımızda güneşlik ve perdelerimizi kapalı tutmakta, sizler için geçerli olmak kaydı ve sizlerin isteği ile çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs. ekipman değişimi yapmaktayız.
 • Yine odalarımızda ve tesisimizde yer alan cihazları yüksek verim ve enerji sağlayacak teknolojide üretilmişlerinden seçip bu amaçla uygun alan ve yerlerde konumlandırdık.
 • Rezervuarlarımız her kullanımda 6 litreyi aşmayacak, duş ve musluk başlıklarımız ise dakikada 12 litreyi aşmayacak teknolojiden faydalanıp üretilmişlerinden seçilip yapılandırılmıştır.
 • Atıkları ayırabilmek adına uygun yerlerde ve sayıda bidon bulundurulmakta olup özellikle oda ve genel alanlarda çöp kutusu kullanımını teşvik etmekteyiz.
 • Tesisimizde tek kullanımlık içecek kutuları ve yiyecek paketleri kullanılmamaktadır.
 • Tesisimizde idari işlerde kâğıt tüketimini azaltmak için elektronik yazışma ve adisyon sistemleri ile check-in de dâhil elektronik regestiration card kullanılmaktadır.
 • Tesisimizde çevre etiketli detarjan ve dezenfektan kullanılmaktadır.
 • Tesisimizn tefriş ve donanımında kullanılan malzemeler doğal ve çevreye duyarlı malzemelerden seçilmiş olup kahvaltı ve mutfağımızdaki sunumlar yöremize ait ürünlerden seçilmiştir.

Konum

Tesisimiz Selçuk'tan Kuşadası'na gelen yol üzerinde, Kuşadası merkeze 3 km mesafede, yol kenarındadır.

İzmir Adnan Menderes Havalimanına uzaklığımız 80 km'dir.

Tesisimizin denize uzaklığı 250 m'dir. Pigale Family Sahil ibaresi ile belirttiğimiz yer halk plajı olup deniz alanımızdır.

Tesisimiz Efes Antik Kenti'ne 14, Meryem Ana Evi'ne 20 km uzaklıktadır.

HIZLI REZERVASYON HATTI
Rezervasyon ve Bilgi için
Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Çağrı Merkezi 0 256 223 02 49